Potřebujete poradit? Volejte +420 608 266 669

Sebulon

  Námořník Námořník Námořník Námořník + Námořník Námořník

Krok 1. Vyberte typ lodě

Předchozí loď
FIRST MINUTE
sleva 10% do 31.12.2019

S plavidlem se můžete plavit po přehradě Orlík, Kořensko, Hněvkovice, Hluboká nad Vltavou, České Vrbné, České Budějovice.
Z technikých důvodů nelze použít lodní výtah na VD Orlík.


.  kotviště Týn nad Vltavou
.  max.: 4+2 osob
.  dvě prostorné kajuty
.  oddělené splachovací WC

Týn nad Vltavou

Následující loď

Země původu a výrobce plavidla:
Sebulon je ocelová motorová jachta vyrobená v kvalitních holandských loděnicích Smelne Yacht Center BV. Loděnice vznikla v roce 1968 na zemědělské rodinné farmě ve Smalle Ee.

Popis plavidla:
Tato robustní ocelová motorová jachta má krásnou nezapomenutelnou atmosféru, plnou nostalgie, kterou si zaručeně zamilujete. Díky dvěma odděleným kajutám je loď Sebulon vhodná až pro šestičlennou posádku. Na přídi lodi je umístěno lůžko pro dvě osoby, následuje posezení s jídelním stolem, přestavitelné na dvoulůžko a plně vybavená kuchyňka s dvouplotýnkovým vařičem, tlakovou studenou vodou a dřezem. U východu z kajuty do prostoru kormidelny se nachází samostatná kabina se splachovacím WC. Na zádi lodi je umístěna kajuta, ve které jsou umístěna další 2 lůžka. Kormidelna má pevnou střechu s posuvným střešním oknem. Boky a záď kormidelny zakrývá odnímatelná plachta. Celá paluba lodi je pochozí a umožňuje tedy dostatek prostoru pro vychutnání slunného počasí.

Základní technické parametry:
rozměry: 8m x 2,6m; ponor: 0,9m; výtlak: 3,98t; motor: vestavěný diesel značky Leyland o výkonu 44 HP; cestovní rychlost: 12km/h; doporučený počet osob na palubě: 2 - 6; pevný zásobník na vodu: 200l; palivová nádrž: 200l; nádrž na odpadní vodu: 60l; nezávislé naftové topení Webasto 4Kw.

Vybavení plavidla: 
plavební mapa Vltavy/Labe, příručka uživatele a ostatní dokumenty potřebné k plavbě, nezávislé naftové topení, fotovoltaický panel pro dostatek elektrické energie, kompresorová chladnička obsah 40l, dvouplotýnkový vařič, dřez s tlakovou studenou vodou, kabina se splachovacím WC, autorádio s CD přehrávačem, autozásuvka 12V, kotva, záchranný kruh, 6 x záchranná vesta, 8 x fendr, 2 x pádlo, lodní háček, dalekohled, baterka svítilna, 2 x vyvazovací kolíky, sekera, 2 x hasicí přístroj, lékárnička, 4 x vyvazovací lano po 10m, kartáč na čištění paluby, mop, kbelík, hadr na podlahu, zapalovač.

Kuchyňské vybavení:
sada nádobí pro šestičlennou posádku včetně příborů, skleniček a hrníčků. Dále pánev, kastroly s pokličkami, ostrý nůž, struhadlo, cedník, naběračka, škrabka, otvírák na pivo/víno/konzervy, vařečka, krájecí prkénko.

Výše vratné kauce:
Při převzetí pronajímaného plavidla požadujeme složení vratné kauce v hotovosti ve výši 15.000,- Kč (pro případné poškození plavidla).

Úhrada pohonných hmot:
Vaši plavbu začínáte s plnou nádrží a během výpůjčky plavidla není nutné a prakticky ani možné pohonné hmoty doplňovat. Nádrže plavidel jsou dostatečně veliké a vystačí Vám po celou dobu pronájmu. Úhrada pohonných hmot probíhá pomocí fixní sazby za jednu hodinu chodu motoru (tzv. motohodina). Při převzetí plavidla zapíšeme počáteční stav motohodin do předávacího protokolu a při vrácení plavidla, vypočítáme na základě projetých motohodin částku na uhrazení paliva. Loď je vybavena počítadlem motohodin. Cena za jednu motohodinu s ohledem na současné ceny pohonných hmot je stanovena na 180,- Kč za jednu motohodinu.

Půjčovna lodí Napalubu.eu – pronájem obytných motorových lodí,
hausbotů a rybářských lodí bez kapitánských zkoušek – netradiční dovolená v tuzemsku.