Potřebujete poradit? Volejte +420 608 266 669

Fratris - Marex hardtop

  Námořník Námořník Námořník Námořník Námořník + Námořník

Krok 1. Vyberte typ lodě

Předchozí loď
 

Díky ideálním rozměrům tohoto plavidla se můžete plavit po Slapské přehradě na VD Orlík, kde Vás vyveze lodní výtah (max. 5 osob) a pokračovat dál do Hluboké nad Vltavou či do Českých Budějovic.

.  kotviště Slapy - Nebřich
.  max.: 5+1 osob
.  dvě prostorné kajuty
.  příďový propeler
.  teplá voda + 2x sprcha + WC

Slapy

Následující loď

Země původu a výrobce plavidla:
Marex hardtop je malá námořní motorová jachta, sklolaminátové konstrukce, která byla vyrobená norskou loděnicí Marex.
Název je složen ze dvou latinských slov MARE a REX, což v překladu znamená "KRÁL MOŘE".
Společnost byla založena v roce 1973 Eyvinem Aalrudem. D
nes Eyvin Aalruds a synové pokračují ve výrobě lodí, které se vyznačují prvotřídní kvalitou zpracování, atraktivním designem, vynikajícími plavebními schopnostmi a praktickým řešením uspořádaní interiéru pro vlastníky lodí. Marex pro své lodě získal řadu prestižních ocenění, včetně norského Design Award a dvakrát cenu za nejlepší loď na mezinárodní výstavě lodí v Oslu; "Evropský Motorový člun z roku 2010" a ocenění "velmi doporučujeme" v roce 2010.

Popis plavidla:

Loď Marex je díky dvěma odděleným kajutám vhodná až pro šestičlennou posádku. Na přídi lodi je umístěno posezení s jídelním stolem. Sklopením desky stolu, která se propojí se sedačkou, vznikne lůžko pro dvě až tři osoby. U východu z kajuty do prostoru kormidelny se nachází prostorná oddělená kabina s tlakovou teplou studenou vodou, umyvadlem, splachovacím WC a sprchou. Na zádi lodi je umístěna prostorná kajuta, ve které jsou umístěna další 3 lůžka. Nad zadní kajutou je k dispozici velká plocha s čalouněnou matrací pro odpočinek a může být využita jako lůžko pro další osobu. Prostorná kormidelna Vám nabídne posezení u velkého rozkládacího jídelního stolu, plně vybavenou kuchyňku s dvouplotýnkovým vařičem, tlakovou studenou a teplou vodou a dřezem. Kormidelna je v provedení "Hardtop" s plátěnou zakrývací plachtou, kterou lze podle počasí různě nastavit. Celá paluba lodi je pochozí a umožňuje dostatek prostoru pro vychutnání slunného počasí.

Technické parametry plavidla: 
rozměry: 8,5m x 2,80m; ponor: 0,9m, výtlak: 3,5t; motor: vestavěný diesel značky Volvo Penta o výkonu 75HP; příďový motor: 5HP (dokormidlovací zařízení); cestovní rychlost: 13km/h; doporučený počet osob na palubě: 5+1; pevný zásobník na vodu: 220l; palivová nádrž: 220l; bojler na teplou vodu: 17l; nádrž na odpadní vodu: 120l; nezávislé naftové topení: Webasto 4Kw; koupací platforma.

Vybavení plavidla:
plavební mapa Vltavy/Labe, příručka uživatele a ostatní dokumenty potřebné k plavbě, nezávislé naftové topení, fotovoltaické panely pro dostatek elektrické energie, kompresorová chladnička obsah 40l, dvouplotýnkový vařič, dřez s tlakovou studenou / teplou vodou, sprchová kabina se splachovacím WC, záďová sprcha, autorádio s CD přehrávačem, autozásuvka 12V, kotva, záchranný kruh, 6 x záchranná vesta, 10 x fendr, 2 x pádlo, lodní háček, dalekohled, baterka svítilna, 2 x vyvazovací kolíky, sekera, 2 x hasicí přístroj, lékárnička, 4 x vyvazovací lano po 10m, kartáč na čištění paluby, kbelík, hadr na podlahu, zapalovač.

Kuchyňské vybavení:
sada nádobí pro šestičlennou posádku včetně příborů, skleniček a hrníčků. Dále pánev, kastroly s pokličkami, nůž, struhadlo, cedník, naběračka, škrabka, otvírák na pivo/víno/konzervy, vařečka, krájecí prkénko.

Výše požadované kauce:
Při převzetí pronajímaného plavidla požadujeme složení vratné kauce v hotovosti ve výši 15.000,- Kč (pro případné poškození plavidla).

Úhrada pohonných hmot:
Vaši plavbu začínáte s plnou nádrží a během výpůjčky plavidla není nutné a prakticky ani možné pohonné hmoty doplňovat. Nádrže plavidel jsou dostatečně veliké a vystačí Vám po celou dobu pronájmu. Úhrada pohonných hmot probíhá pomocí fixní sazby za jednu hodinu chodu motoru (tzv. motohodina). Při převzetí plavidla zapíšeme počáteční stav motohodin do předávacího protokolu a při vrácení plavidla, vypočítáme na základě projetých motohodin částku na uhrazení paliva. Loď je vybavena počítadlem motohodin. Cena za jednu motohodinu s ohledem na současné ceny pohonných hmot je stanovena na 200,- Kč za jednu motohodinu.


Půjčovna lodí Napalubu.eu – pronájem obytných motorových lodí,
hausbotů a rybářských lodí bez kapitánských zkoušek – netradiční dovolená v tuzemsku.