Změnit heslo

Your search results
24 prosince, 2020

Lodě bez kapitánského průkazu

K řízení našich lodí, které jsou zařazeny do kategorie „Bez průkazu VMP“ nepotřebujete vlastnit kapitánský průkaz, vůdce malého plavidla (VMP) ani žádné jiné osvědčení. Je však nutné se řídit Pravidly plavebního provozu, Provozním řádem půjčovny, Příručkou uživatele daného plavidla a Všeobecnými obchodními podmínkami. Všechny dokumenty obdržíte současně s potvrzením rezervace a jsou také součástí výbavy lodí. Rozdíl mezi vlastníky průkazu a těmi, kteří ho nemají, je jen ten, že maximální povolená rychlost plavby je omezena do 15km/hod. Loď může řídit osoba starší 18 let.

Pro lodě v naší nabídce, které jsou zařazeny do divize sportovních lodí „Pouze s průkazem VMP“ požadujeme při převzetí plavidla platný průkaz VMP – skupiny M, který byl vydán podle rezoluce č. 40 Evropské hospodářské komise OSN. Platnost svého průkazu si můžete zkontrolovat ZDE.

Pro ty z vás, kteří by rádi získali větší jistotu při řízení a kotvení ještě před samotným půjčením lodi v objednaném termínu, jsme připravili možnost kondičních jízd. Více informací najdete ZDE.

Category: Před vyplutím
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.