Změnit heslo

Your search results
9 prosince, 2020

Platba za pohonné hmoty

Plavbu začnete s plnou nádrží a během výpůjčky plavidla není nutné a prakticky ani možné pohonné hmoty doplňovat. Nádrže lodí jsou dostatečně velké a jejich obsah vystačí po celou dobu pronájmu.

Merry Fisher 855, Merry Fisher 895, Quicksilver 755, Marex 280 Holiday – Cabrio / Hardtop a Alinimbus se předávají a přebírají s plnou nádrží pohonných hmot. S těmito plavidly lze zajet na konci pronájmu k čerpací stanici umístěné na vodě u Hotelu Atlantida přibližně 15 min. plavby od domovské mariny Slapy – Nebřich a doplnit chybějící palivo.


V případě, že na konci pronájmu čerpací stanice nebude v provozu – projeté palivo bude účtováno dle typu plavidla:

Marex 280 Holiday Cabrio / Hardtop a Alinimbus – projeté palivo bude účtováno pomocí fixní sazby 250Kč za jednu hodinu chodu motoru (tzv. motohodina).

Merry Fisher 855, Quicksilver 755 a Merry Fisher 895 – projeté palivo bude účtováno pomocí palubního počítače ukazující spotřebu paliva. Cena za 1l paliva / dle aktuálního ceníku na čerpací stanici Hotelu Atlantida.

Úhrada pohonných hmot u ostatních lodí probíhá pomocí fixní sazby za jednu hodinu chodu motoru. (tzv. motohodina). Při převzetí plavidla zapíšeme počáteční stav motohodin do předávacího protokolu a při vrácení plavidla vypočítáme na základě projetých motohodin částku na uhrazení paliva. Každé plavidlo je vybaveno počítadlem motohodin.
Cena za jednu motohodinu s ohledem na současné ceny pohonných hmot je stanovena dle typu motorizace plavidla:
Lizzie – 150 Kč/mth
Šimtata – 220 Kč/mth
Sebulon – 200 Kč/mth

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.