Změnit heslo

Your search results
17 prosince, 2020

.

Vybavení lodi

Na všech našich lodích je společná standardní výbava a dále výbava nadstandardní, která je uvedena v detailech jednotlivých lodí (např. sprcha, teplá voda atd.)

Samozřejmostí společné standardní výbavy je topení, splachovací záchod oddělený od kajuty, pevný zásobník na užitkovou vodu a dále vybavení uvedené níže dle jednotlivých kategorií.

Povinná výbava plavidla:
záchranný kruh, vesty, fendry, pádla, lodní háček, vázací lana, lékárnička, hasicí přístroj a rouška, dalekohled, baterka svítilna, sekera, vyvazovací kolíky

Základní vybavení kuchyně:
kompresorová chladnička a vařič, pánev, kastroly s pokličkami, struhadlo, cedník, naběračka, škrabka, otvírák na pivo/víno/konzervy, vařečka, krájecí prkénko, kuchyňské ostré nože, brousek, utěrka, houbička a mycí prostředek na mytí nádobí, zapalovač,

Úklidové prostředky:
kbelík, kartáč na čištění paluby, hadr na podlahu, utěrka na nádobí,  houbička a mycí prostředek na mytí nádobí, zapalovač, WC dezinfekce,

Důležitá dokumentace:
lodní mapa, lodní osvědčení plavidla, lodní deník, Pravidla plavebního provozu, Příručka uživatele plavidla, informace o zdymadlech a přehradách, kde jsou uvedena i všechna důležitá telefonní čísla atd.

Dětské vesty nejsou standardní výbavou jednotlivých lodí, na vyžádání můžeme nabídnout vesty pouze v omezených počtech a velikostech.

Mezi vybavení lodí nepatří přikrývky ani povlečení. Vzhledem k omezenému úložnému prostoru proto doporučujeme vzít si vlastní spací pytle, které jsou skladnější než přikrývky a polštáře.
Z hygienických důvodů také doporučujeme vzít si s sebou vlastní prostěradlo nebo deku.

Category: Před vyplutím
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.