Změnit heslo

Your search results
14 prosince, 2022
Milí kapitáni,

letošní sezónu 2022 jsme uzavřeli a opět nastává čas malého ohlédnutí a vyhodnocení toho co se povedlo, co se povedlo méně a také co bychom v příštím roce mohli udělat lépe nebo jinak.

V první řadě bychom Vám, kapitánům, ale i celým posádkám, rádi poděkovali, že jste si zvolili pro dobrodružství na lodi právě naši půjčovnu. Velice si toho vážíme, zvlášť v dnešní nepředvídatelné době. Doufáme, že vzpomínky jen tak nevyblednou a že jsou vesměs pozitivní :-)

V následujících řádcích se pokusíme stručně shrnout ty nejdůležitější události letošní sezóny a poté plynule přejít na plány budoucí...

CO JIŽ PROBĚHLO / PROBÍHÁ
Největší novinkou letošní sezóny bylo zahájení provozu na kotvišti v Kralupech nad Vltavou s možností plavby až na řeku Labe. O novou oblast byl větší zájem než jsme doufali, proto jsme se rozhodli, že zde budeme pokračovat i v příštím roce. Dobrou zprávou je, že jsou zde naplánovaná další nová kotevní mola Ředitelstvím vodních cest a tak nejen pro vás, ale i pro nás je to výzva k prozkoumávání nových oblastí na řece Labe. Přehledné informace ohl. veřejných přístavišť naleznete zde: https://www.rvccr.cz/pristavy-a-sluzby, případně i na FB: https://www.facebook.com/rvccr
Na nové kotviště v Kralupech nad Vltavou jsme přesunuli loď Šimtatu, která zde zůstane i příští sezónu
Vlajkovým plavidlem letošní sezóny byla loď Argo a opět se ukázalo, že naši zákazníci nejen, že  rádi objevují novinky, ale dokáží ocenit i kvalitu a komfort, který tato loď nabízí. To se potvrdilo nejen plnou obsazeností této lodě, ale také vašimi bezprostředními reakcemi, které pro nás byly důležitou zpětnou vazbou.
Tak jako každý rok se i letos snažíme o obměnu našeho lodního parku, abychom mohli nabízet stále spolehlivé lodě. Tentokrát se největší změny budou týkat mariny v Týnu nad Vltavou
V tuto chvíli jsme se již po mnoha letech rozloučili s lodí Sága a aktuálně zatím stále ještě prodáváme i loď Máňu, která byla určena pro vlastníky průkazu VMP. Pokud se mezi Vámi najdou nadšenci a milovníci sportovní plavby, kteří by o loď měli zájem, můžete nás kontaktovat :-). 
Nyní intenzivně pracujeme na náhradě této lodě prostornější variantou. Doporučujeme nahlédnout na naše stránky, kam jsme již umístili předjednaný typ lodě se všemi podrobnostmi. Tato loď bude nově pouze pro vlastníky průkazu VMP. Možnost objednání spustíme však teprve v momentě až bude loď definitivně přesunuta do Čech ze západního pobřeží Francie, kde se v tuto chvíli nachází.
V rámci projektu Plavba s kapitánem ( https://plavbaskapitanem.cz ) jsme také nezaháleli. V letošní sezóně prošlo naším kapitánským kurzem v Praze přes 80 účastníků, kteří úspěšně absolvovali a získali tak od nás certifikát Ověření praktických dovedností ovládání malého plavidla. Ten je potřeba k získání průkazu VMP.

CO TEPRVE PROBĚHNE....SNAD....
Skvělou zprávou je, že v nastávající sezóně 2023 by již neměla být na vodním toku Vltavy žádná omezení v důsledku stavebních úprav tak jako to bylo v letošní uplynulé sezóně. Tato informace je aktuálně ověřena přímo ze státního podniku Povodí Vltavy .
Pro velký zájem o zkrácené termíny, jsme se rozhodli vyjít vstříc našim zákazníkům a zachovat je i v nadcházející sezóně 2023. Současně budou tyto zkrácené termíny dávat i větší smysl díky rozšíření provozních dnů na lodním výtahu Orlík, který bude v provozu každý den v hlavní sezóně  mimo úterý.
Velkou výzvou je pro nás rekonstrukce mola na kotvišti Slapy - Nebřich. Toto je již více než nutné z důvodu vyšší bezpečnosti, ale současně tím vznikne i komfortnější zázemí v naší domovské marině
Velkou plánovanou novinkou je možnost objednat si extra kondiční plavby před nástupem na samotnou dovolenou. Velkou výhodou bude vyzkoušet si v bezpečném prostředí např. i proplutí plavební komorou. Informace na webové stránky o této možnosti teprve připravujeme, v případě zájmu nás proto kontaktujte prosím telefonicky.
Nově nabízíme možnost sjednat si pojištění kauce a storno poplatků u pojišťovny Boatsafe, se kterou  se nám podařilo domluvit pro naše zákazníky výhodné online pojištění s nejširším krytím na českém trhu. Snažili jsme se tak zareagovat na zvyšující se obavy našich zákazníků, v dnešní nepředvídatelné době, z případných storno poplatků nebo propadnutí kauce. Sjednat pojištění můžete přes odkaz na našich webových stránkách po dokončení objednávky nebo přímo na stránkách https://www.boatsafe.cz/
Nové termíny na sezónu 2023 byly již zadány do kalendáře, který je součástí rezervačního systému na našich webových stránkách. Někteří naši zákazníci si lodě již objednávají, pokud tedy již teď víte, že budete mít zájem půjčit si u nás loď v příští sezóně, neváhejte s objednáním, aby vám váš termín neunikl. 
Pokud budete mít zájem obdarovat někoho z vašich blízkých, připravili jsme pro vás náhled Voucheru, který lze pro tyto účely použít s vaším vlastním textem

To je opět ve "stručnosti" vše co jsme měli na srdci :-)
            
Přejeme Vám klidné adventní dny!

S přátelským pozdravem

Tým Napalubu

Category: Aktuality
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.