Změnit heslo

Your search results
20 prosince, 2020

Kde začít plavbu

Naším domovským přístavem je MARINA NAPALUBU – NEBŘICH, která se nachází v Lesním tábořišti Nebřich na Slapské přehradě. Druhou partnerskou půjčovnu máme v TÝNU NAD VLTAVOU a sezónu 2022 zahájíme s novým kotvištěm v KRALUPECH NAD VLTAVOU.
Domovské přístavy jsou vám k dispozici po celou dobu vaší dovolené. V marině Nebřich můžete využívat sociální zařízení tábořiště (sprcha, toalety), jehož je marina součástí. Také zde máte možnost využít kontejnery na tříděný odpad, Parkoviště nebo stánek s občerstvením. Dále přímo na mole můžete doplnit pitnou vodu nebo využít možnosti posezení u stolu s přístřeším.
Marina v Týnu nad Vltavou se nachází přibližně 500m od centra města, kde jsou možnosti různých stravovacích zařízení a obchodů. Přímo na mole lze doplnit pitnou vodu nebo využít posezení u stolu se slunečníkem. Nedaleko mola je možnost vyhození odpadků do kontejnerů s tříděným odpadem.
Kotviště v Kralupech nad Vltavou se nachází v loděnici Kotva v Klubu vodních sportů. Loděnice je umístěna téměř v centru města, přibližně 500m od obchodů, kde lze doplnit důležité zásoby na plavbu lodí. Přímo v loděnici je možnost doplnit pitnou vodu.


Přesné instrukce jak se k nám dostat obdržíte e-mailem přibližně týden před plavbou.
Zaškolení před vyplutím zajistí naši pracovníci po nalodění a doporučí vám Kam s lodí můžete plout.

Category: Před vyplutím
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.